Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto World

Светът на Наруто - СЕЗОН 1
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мисията на Саске

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyЧет Юли 02, 2015 6:16 pm

Саске трябваше да занесе важни докоменти от Хокагето за негов приятел !

Неизвестната личност която трябваше да преведе Учихата до целта вече бе тук и го чакаше  !
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyЧет Юли 02, 2015 6:25 pm

Саске успешно пристигна до мястото, което беше означено с "Х". Там се намираше човек, който очевидно чакаше Учихата. Чернокоското се приближи до човека...
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 03, 2015 4:38 pm

Най сетне пристигна !!! Мислех че си се изгубел ....
-Двамата потеглиха към мястото ,но никой незнаеше можеше да им се случи.Докато двамата вървяха срещаха всякакви животни ,но за тяхно щастие бяха безобидни .Изведнъж непознатия заговори : - Добре не почнахме много добре ,но ни чака дълъг път и ако ще си мълчим само няма да е много приятен ,а ти явно нямаш намерение да започнеш затова ще започна аз .Кой си ти или по точно как се казваш , на колко си години ,защо стана нинжда... какви техники владееш ..
-Изтрелваха се въпросите като куршуми .
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 03, 2015 7:59 pm

Саске започна да отговаря на въпросите, които се изливаха от устата на човека:
- Казвам се Учиха Саске, скоро направих 18. Просто много исках да стана нинджа и да защитавам селото си и слабите- идва ми отвътре.- усмихна се момчето, след което продължи.- Владея разбира се трите основни, които се учат в академията: Буншин, Хенге и Каварими. Иначе усвоих също и Goukakyuu no Jutsu и Hōsenka no Jutsu. Ами ти? Каква е твоята "история"?- заинтересува се Саске.
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСъб Юли 04, 2015 2:33 pm

Замен ... - замисли се той ...
-Знаеш ли харесвам те затова ще ти кажа моята сромна история. Още от малък бях унижаван,още от дете израстнах сам..Майка ми и баща ми умряха когато бях на 4 умряха след като бандити влязоха с взлом в къщата и ни ограбиха . роднините никога не са идвали да ме гледат дори за 1 ден..съвсем сам се отгледах и с много мъка,кръв и пот станах това което съм.Още от дете не бях много общителен и това винаги е бил проблем..още когато се преместих в това селце, преди да дойда да сенсей, ми се подиграваха и малтретираха по всякакъв начин, имах си тогава приятели, които уж ми бяха такива, но после ме зарязаха, оказа се ча само са ме използвали.. и оттогава останах напълно сам.После се срещнах със сенсей и решоих да се уча на мъдрост, с надеждата, че нещата ще се променят, но напротив... останах си същите .. Еми мисля че толквоа за мен стига ... - след като раказа тази дълга и шантава история премести погледа си напред и млъкна .
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСъб Юли 04, 2015 7:33 pm

Саске изслуша историята внимателно. Не искаше да навлиза в подробности, все пак беше тук да изпълни важна мисия.
- Къде отиваме?- попита...
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПон Юли 06, 2015 12:16 pm

След малко ще видиш ... и да ти обясн къде отиваме надали ще ме разбереш доста е покрито това място ...
- Докато двмата вървяха п си изведнъж два куная изкочиха от храстите които се придвиждаха с доста голяма скорост !
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПон Юли 06, 2015 3:16 pm

За щастие Саске успя да реагира навреме. Избегна единия кунай, а другия хвана и го запрати обратно към храста с надеждата да е успял да улучи нещото, което ги нападна. При хващането той леко нарани ръката си. От раната започна да тече кръв, но не беше сериозно, просто леко кървене. За по- сигурно Саске събра чакра в стомаха си и я загря, след което направи бързо няколко знака:
- Katon: Goukakyuu no Jutsu!- извика чернокоското и изплю чакрата, като насочи топката огън към храстите. Изчака за да види резултата.
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСря Юли 08, 2015 1:24 pm

Срещу огнената атака на Саске се появи водна топка и спря атаката му . Разнесе се дим из цялото място и не се виждаше почти нищо ,но когато се разнесе на мястото на атаката стоеше една нинжда с маска на лицето и държеше Катана ,която беше доста по различна от обикновенните .
-Огнен юзър това ще бъде лесно ... - измърмори тайнствената личност след което хукна към Саске и когато наближи отскочи и отгоре замахна с катаната !
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСря Юли 08, 2015 3:47 pm

Саске веднага разбра, че си имат работа с човек, чийто елемент беше вода. Успя да реагира, когато човека скочи във въздуха, замахвайки с катаната си. Саске бързо направи няколко знака и изпълни техниката Каварими но Джутсу. Чернокоското изчезна, като на негово място се появи дънер, който беше покрит с дебел слой прах и тук- таме имаше мухъл. Момчето се появи зад противника си и нанесе силен ритник в гърба на непознатия.
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 10, 2015 3:46 pm

Саске успя да реагира на време ,но този ритник не се получи защото на мястото на маскирания шиноби се появи дънер и в този момент Саскету ипита силна болка в гърба и се изтреля надоло като се заби в земята . Шинобито го бе изненадало със същата атака и явно заразлика от на Саске бе успешна . Маскираният прибра катаната си и каза : - Тц прекалено си слаб ...е си човека който ще бъде моя опонент .
- И след тези думи той изчезна... Екзурзовода на Саске :Д който трябваше да го заведе се бе скрил в едни храсти и когато изчезна нинджата той изкочи и бързо отиде до Саске ,като го повдигна малко ..
-Добре ли си Саске .... викаше той :Д
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 10, 2015 7:49 pm

- Не. -.- Оказа се голям страхливец. Остави всичко на мен.- каза Саске, докато ставаше и се търкаше по тила.- Защо не ми помогна?
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПон Юли 13, 2015 12:12 pm

-Съжалявам ,но когато се появи мъжът цялото ми тяло се разтрепери и неможах да помръдна.
Той наведе главта си надоло ,като промърмори
- Наистина съжалявам за това което направих ,но трябва да тръгваме почти стигнахме !
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПон Юли 13, 2015 7:45 pm

Саске си придаде сериозно изражение, като не каза нищо. Вдигна главата си нагоре и в този момент слънцето раздразни очите му. Вече нямаше търпение да разбере къде отиват.
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСря Юли 15, 2015 11:40 am

След дълго пътуване те най - сетне пристигнаха на мястото . Тук бе пусто нямаше дори едно дърво ,а имаше само една барака която сякаш всеки момент щеше да се разпадне.
-Тук е мястото , а аз бях до тук просто влез вътре и ще разбереш какво трябва да правиш .
Измърмори съпроводника на Саске , след което изчезна !
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyСря Юли 15, 2015 11:57 am

Саске не виждаше нищо особено в бараката. Влезе вътре и започна да се оглежда, като търсеше с поглед нещо, въпреки, че не знаеше какво.
Върнете се в началото Go down
Administrator
Пиянде !
Пиянде !
Administrator


Брой мнения : 217
Join date : 07.11.2012

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 17, 2015 12:38 pm

Явно Саске не виждаше нищо особено ,но изведнъж се чу страховит глас :Д
-Коооой си тииии и какво подяволите правиш тук .
Върнете се в началото Go down
https://rpg-narutoworld.all-up.com
Саске Учиха
Генин / Коноха
Генин / Коноха
Саске Учиха


Брой мнения : 49
Join date : 25.05.2015

Статистика на героя
Организация : ...

Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске EmptyПет Юли 17, 2015 7:43 pm

- Тук съм по работа.- отвърна спокойно, кратко и ясно Саске.- А кой си ти, подяволите? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисията на Саске Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Саске   Мисията на Саске Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мисията на Саске
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Саске Учиха

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto World  :: Земите Около Селата :: Бандитския Лагер-
Идете на: